Foto: Prostě to vznikne. Trump přiletěl k hranici s Mexikem, stráži sliboval plot

Foto: Reuters
Zahraničí ČTK Zahraničí, ČTK
11. 1. 2019 12:49
Prezident Spojených států Donald Trump se ve čtvrtek zastavil v oblastech u hranice s Mexikem. Tam by rád v budoucnu vybudoval zeď nebo plot, které by zabránily nelegálním běžencům ve vstupu do USA. Téma ve čtvrtek znovu otevřel, zatímco navštívil imigrační centrum a promluvil k pohraničníkům.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 20 minutami

Dálnici D10 uzavřela u Mladé Boleslavi nehoda kamionu

Dálnici D10 ve směru na Prahu uzavřela u Mladé Boleslavi nehoda kamionu, který se převrátil na bok. Část návěsu zasahuje také do jízdního pásu v druhém směru, kde je provoz sveden do jednoho jízdního pruhu. Při nehodě se nákladnímu autu prorazila nádrž a unikala nafta, řekla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Podle policejní mluvčí Michaely Novákové se kolize obešla bez zranění.

Policisté na místo vyjeli ve 13:30, kamion měl podle polského řidiče technickou závadu. Po nehodě zůstal ležet na středových svodidlech. Podle Novákové byl v podvečer provoz na Prahu jedním pruhem obnoven zhruba na čtvrt hodiny, aby mohla odjet část čekajících aut. "Ale už je to zase zavřené," uvedla mluvčí kolem 18:00.

Další zprávy