Europoslanci UKIP se poprali, jeden z nich skončil v nemocnici

Zahraničí Zahraničí
Aktualizováno 6. 10. 2016 15:58
Europoslanec za britskou stranu UKIP Steven Woolfe byl hospitalizován. Při potyčce, k níž došlo během zasedání poslaneckého klubu ve Štrasburku, dostal od kolegy ránu do obličeje a následně se zhroutil. Dokonce se objevily zprávy o "život ohrožujícím" krvácení do mozku. Sám Woolfe ale posléze v prohlášení uvedl, že se prognózy nepotvrdily a cítí se dobře. Devětačtyřicetiletý politik ve středu oznámil, že se chce ucházet o křeslo předsedy UKIP, a to poté, co na post v úterý po pouhých 18 dnech rezignovala Diane Jamesová.
Europoslanec UKIP Steven Woolfe na snímku z června 2016.
Europoslanec UKIP Steven Woolfe na snímku z června 2016. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy