Česká turistka zemřela při koupání na Kypru

ČTK ČTK
22. 8. 2017 11:37
Kyperská pobřežní hlídka nalezla v pondělí odpoledne v moři u letoviska Aja Napa bezvládné tělo české turistky. Informoval o tom kyperský web CyprusMail s odvoláním na policii, která vyloučila cizí zavinění. Na tělo 59leté ženy narazila hlídka kolem 14:00 místního času (13:00 SELČ) u pláže Aja Thekla na jihovýchodním cípu ostrova. I přes pokus o resuscitaci se ji nepodařilo zachránit. Po transportu do nemocnice ve městě Famagusta na východním pobřeží byla žena prohlášena za mrtvou. Žena neměla žádná vnější zranění.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Sabina Kvášová
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Brno už prodalo na imaginární zápas lístky za milion korun

Fotbalová Zbrojovka Brno už prodala na imaginární zápas se Slavií na pomoc v boji s novým koronavirem vstupenky v hodnotě milion korun. Momentálně druholigový klub si dal za cíl virtuálně vyprodat někdejší slavný stadion za Lužánkami, kam v říjnu 1996 přišlo na zápas s Pražany 44.120 diváků, což je dosud nejvyšší návštěva v české lize.

Výtěžek z prodeje virtuálních lístků získá brněnská Fakultní nemocnice v Bohunicích na boj s nemocí COVID-19. Do akce se zapojila i Slavia. Podle brněnského klubu fanoušci koupili zatím pět tisíc lístků, které se prodávají za 200 korun.

V Česku si fanoušci mohou kupovat virtuální lístky i na další dva zápasy. Olomouc si připomíná slavné utkání s Realem Madrid a Jablonec pak v neděli imaginárně "odehraje" podještědské derby s Libercem. Výtěžek poputuje rovněž do tamních nemocnic.

Další zprávy