Čech v Tyrolsku sjel na motorce do pětimetrového příkopu. On i jeho žena mají těžká zranění

ČTK ČTK
4. 8. 2017 10:41
Osmačtyřicetiletý Čech a jeho žena se ve čtvrtek těžce zranili při nehodě s motorkou v rakouském Tyrolsku, informovala agentura APA. Oba jsou nyní v nemocnici ve městě Zams. Neštěstí se odehrálo jihozápadně od Innsbrucku v obci Kühtai známé lyžařskými tratěmi. Řidič motorky a žena na místě spolujezdce při vjezdu na parkoviště spadli do pět metrů hlubokého příkopu. Záchranáře upozornili chodci, kteří byli svědky nehody. První pomoc poskytoval Červený kříž a na vyproštění se podíleli hasiči. Do nemocnice transportoval zraněné vrtulník.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ZZS Moravskoslezského kraje
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výsledek primárek ve Wisconsinu úřady oznámí až příští týden

V americkém státě Wisconsin se i přes pandemii nemoci covid-19 konaly prezidentské primárky, ve kterých se v případě demokratů utkali o stranickou prezidentskou nominaci někdejší viceprezident Joe Biden a senátor Bernie Sanders.

Výsledky budou podle rozhlasové stanice NPR zveřejněny až 13. dubna jak dříve určil jeden ze soudů, který spor o konání voleb během krizové doby nynější pandemie rozhodoval.

Ve Wisconsinu tamní ministerstvo zdravotnictví podle úterní bilance eviduje 2578 nakažených, z nichž 92 nemoci podlehlo. U 745 lidí si jejich stav vyžádal hospitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy