Bývalý ruský velvyslanec Kisljak: Rozhovory s Flynnem byly korektní, týkaly se spolupráce

ČTK ČTK
5. 8. 2017 13:08
Někdejší velvyslanec Ruska v USA Sergej Kisljak řekl, že jeho rozhovory s bývalým bezpečnostním poradcem Bílého domu Michaelem Flynnem byly "transparentní" a týkaly se americko-ruské spolupráce, například oblasti boje proti terorismu. Kisljak skončil ve Washingtonu v červenci, ale zůstává klíčovou postavou současného amerického vyšetřování údajného ruského vměšování do amerických prezidentských voleb v roce 2016. "Mluvili jsme jen o úplně jednoduchých věcech. Komunikace byla zcela korektní, klidná, absolutně průhledná. V každém případě na naší straně nebyla žádná tajemství," uvedl Kisljak, kterého citovala agentura Reuters.
Sergej Kisljak.
Sergej Kisljak. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 57 minutami

Fanoušci Baníku vybrali 330 tisíc korun pro rodiny obětí střelby

Finanční sbírka ostravských fotbalových fanoušků na sobotním ligovém utkání Baníku proti Spartě vynesla přibližně 330 tisíc korun. Obnos bude poukázán pozůstalým sedmi obětí tragické střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě-Porubě.

Ve sbírce, kterou organizoval spolek Baník Baníku, podle webu sdružení bylo vybráno 326.968 korun i drobné sumy v cizích měnách. Dohromady se jedná přibližně o 330 tisíc korun.

Vedle ostravských fanoušků se do charity zapojil i samotný Baník, který z výtěžku věnoval na stejný účel 150 tisíc korun. Další peníze mezi sebou vybírají hráči a zaměstnanci klubu.

Další zprávy