Lákali ženy z Česka do Británie a nutili je k prostituci. Soud poslal trojici do vězení

ČTK ČTK
2. 12. 2016 22:10
Soud v britském Bristolu dnes uložil tresty vězení ve výši 7,5 až 9,5 roku trojici osob, které lákaly z České republiky ženy do Spojeného království, kde je nutily k prostituci. Jeden z trojice byl zadržen v Česku, kde čeká na vydání do Británie. Dva muži a jedna žena podle soudu porušili imigrační zákony, nelegálně provozovala prostituci a ženy k prostituci nutila. Podle verdiktu odsouzení vylákali do Británie dvě ženy z České republiky, třetí ženy se zmocnili již na území UK. Jedna z obětí u soudu vypověděla, že když odmítla dále pracovat jako prostitutka, přinutilo ji trio uzavřít fingovaný sňatek.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 57 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy