Takový je svět bangladéšských náctiletých prostitutek

Takový je svět bangladéšských náctiletých prostitutek
Mnoho mladých a nezkušených prostitutek má "milence" nebo "manžela". Ti žijí mimo nevěstinec a příležitostně vyměňují peníze a sex za ochranu žen v této společnosti, které dominují muži.
Kněžky lásky si denně vydělají 800 až 1000 taka (až 230 korun).
Musí však "obsloužit" až 20 zákazníků.
Haši (na snímku v popředí) je jednou ze stovek sexuálních pracovnic teenagerského věku, které žijí v Kandapaře život plný vykořisťování a bolesti.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Lucie Kalivodová
23. 3. 2012 9:38

Dháka - Bangladéš je sice muslimskou zemí a nemanželský sex by tam neměl být tolerován, opak je pravdou. Prostituci se totiž v zemi naopak velmi daří. Důvod je prostý: je legální a živí řadu rodin. Podle neoficiálních informací v Bangladéši působí až 150 tisíc kněžek lásky. Agentura Reuters se vydala s fotoreportérem do města Tangail. Nahlédněte jejich prostřednictvím do tamního nevěstince.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy