Takový je svět bangladéšských náctiletých prostitutek

Takový je svět bangladéšských náctiletých prostitutek
Mnoho mladých a nezkušených prostitutek má "milence" nebo "manžela". Ti žijí mimo nevěstinec a příležitostně vyměňují peníze a sex za ochranu žen v této společnosti, které dominují muži.
Kněžky lásky si denně vydělají 800 až 1000 taka (až 230 korun).
Musí však "obsloužit" až 20 zákazníků.
Haši (na snímku v popředí) je jednou ze stovek sexuálních pracovnic teenagerského věku, které žijí v Kandapaře život plný vykořisťování a bolesti.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Lucie Kalivodová
23. 3. 2012 9:38

Dháka - Bangladéš je sice muslimskou zemí a nemanželský sex by tam neměl být tolerován, opak je pravdou. Prostituci se totiž v zemi naopak velmi daří. Důvod je prostý: je legální a živí řadu rodin. Podle neoficiálních informací v Bangladéši působí až 150 tisíc kněžek lásky. Agentura Reuters se vydala s fotoreportérem do města Tangail. Nahlédněte jejich prostřednictvím do tamního nevěstince.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy