Kamion napěchovaný plynem sjížděl bez řidiče k útesu, muž riskoval život

Jen několik metrů a mohlo dojít na začátku března na okraji brazilského města Belo Horizonte k velké tragédii. Řidič nechal auto plné plynových bomb nastartované se zařazeným neutrálem. Z dosud neznámých příčin se v nákladním voze zařadil první převodový stupeň a auto se rozjelo.
Z dosud neznámých příčin se v nákladním voze zařadil první převodový stupeň a auto se rozjelo. | Video: Reuters

Řidič okamžitě vyběhl před auto a snažil se dostat do kabiny. Vůz pokračoval v jízdě přes ulici směrem k strmému útesu.

Muž riskoval svůj život, stihl otevřít dveře a dřív, než auto těsně minulo protější zeď, naskočil do kabiny a zabrzdil těsně nad útesem.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy