Ohlušující zásilka. Na tento balík pracovník logistické firmy nikdy nezapomene

Video Video
14. 1. 2022 15:11
Velký šok zažil pracovník logistické firmy ve městě Kchaj-feng v čínské provincii Che-nan. Při vykládání zásilek explodovala krabice s třaskavinami, kterou pokládal z auta na zem.
Při vykládání zásilek v Číně explodovala krabice s třaskavinami. | Video: Asociated Press

Na záběru bezpečnostní kamery je vidět pak pouze hustý dým a slyšet vzrušené hlasy. Do minuty se dým rozptýlí. Pracovník naštěstí utrpěl jen lehká zranění. Výbuch rozbil skleněné výlohy a dveře v blízkých obchodech. Případ policie vyšetřuje.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila. Proti loňskému prosinci stoupla o dva body na hodnotu 97,6 bodu, přičemž optimističtější jsou podnikatelé i spotřebitelé. Vyplynulo to z dnes zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). V meziročním srovnání je souhrnný i podnikatelský indikátor vyšší, zatímco důvěra spotřebitelů je na nižší úrovni.

Důvěra firem se v lednu zvýšila zejména v průmyslu a stavebnictví. "Podnikatelé v těchto odvětvích očekávají v příštích měsících růst tempa výrobní i stavební činnosti, přestože jsou stále významně limitováni nedostatkem materiálu. Právě nedostatek vstupů je i jednou z příčin očekávaného růstu cen v obou odvětvích," uvedl vedoucí oddělení konjunkturálních průzkumů ČSÚ Jiří Obst.

Zdroj: ČTK
Další zprávy