Susan Boyle zkolabovala, je v nemocnici

Michal Štůsek Michal Štůsek
1. 6. 2009 12:10
Londýn (Velká Británie) - Internetová senzace posledních dní Susan Boyle byla s celkovým vyčerpáním hospitalizována v Londýně.
Foto: ITV

Velká favoritka soutěže Britain's Got Talent skončila po finálovém kole překvapivě na druhém místě. Z vítězství se nakonec radovala taneční skupina Diversity.

Podle informací britského deníku The Sun byla 48letá Skotka ráno převezena na kliniku duševního zdraví Priory v severní části Londýna.

Na Susanino nenormální chování poukázali zaměstnanci hotelu, ve kterém byla na finálové kolo soutěže ubytována.

Nakonec zavolali zdravotníky a policii, kteří si vyčerpanou Susan odvezli na pozorování.

Celkové vyčerpání

"Vše se odehrálo v klidu, nechtěli ji stresovat nebo rozčílit. Nevypadala dobře, chovala se nepřítomně, tak nějak ztraceně, " popsal její chování nejmenovaný zdroj.

Tisková mluvčí soutěže popsala Susanin stav jako celkové vyčerpání. "Nabízíme jí naši podporu ve všech možných směrech a přejeme jí rychlé uzdravení, " vzkázala přes media.

Susan Boyle se s videem, kde zpívá skladbu I Dreamed a Dream z muzikálu Bídníci, stala ze dne na den internetovým fenoménem. Jen na stránkách YouTube vidělo nahrávku téměř 100 milionů lidí.

Nezaměstnaná žena, která je dobrovolnicí v místním kostele si získala celosvětovou popularitu, která se negativně odrazila na jejím zdraví. 

 

Právě se děje

před 17 minutami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy