reklama
 
 

Učitel z pražské základky vymámil z žen miliony. Sliboval sňatek a zplození dětí, tvrdí policie

12. 9. 2016 14:47
Sňatkového podvodníka, který z důvěřivých žen vylákal více než 3,6 milionu korun, stíhají děčínští policisté. Muž, který svým obětem nasliboval první poslední, aby je pak pod různými záminkami mohl obrat o peníze, pracoval jako učitel na pražské základní škole. Informovala o tom děčínská policejní mluvčí.

Děčín – Více než 3,6 milionu korun vymámil z důvěřivých žen 44letý muž, kterému teď za podvod hrozí dva až osm let vězení. Informovala o tom děčínská policejní mluvčí Petra Trypesová s tím, že pachatel pracuje jako učitel na jedné z pražských základních škol.

Sňatkový podvodník podle mluvčí od března 2014 do letošního ledna na různých místech Česka „navazoval účelové osobní vztahy s ženami ve snaze v nich probudit důvěru a později z nich vylákat finanční prostředky“. „Z jeho úst se linula slova probouzející důvěru, nabídky k sňatku a ke zplození potomků, což vedlo oslovené ženy k touze pomoci,“ sdělila Trypesová.

Muž pak z žen, s nimiž se seznamoval přes internetové seznamky, mámil peníze pod různými záminkami. Jen ze dvou svých obětí podle policie vylákal 3 676 800 korun. „Policisté nevylučují, že by oslovených žen v souvislosti s tímto případem mohlo být více a současné ztráty nemusejí být konečné,“ uzavřela mluvčí.

autor: Michael Švec | 12. 9. 2016 14:47

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama