Řidič na Vsetínsku vjel do protisměru a střetl se s kamionem, na místě zemřel

ČTK ČTK
22. 5. 2019 13:50
Kvůli tragické nehodě osobního a dvou nákladních automobilů zůstává uzavřená silnice I/57 v Lužné na Vsetínsku. Řidič osobního vozu podlehl mnohačetným zraněním. Řidič jednoho z kamionů a jeho spolucestující utrpěli středně těžká zranění, se kterými je sanitky převezly do nemocnice. Nehoda se stala před 09:45. "Řidič osobního auta přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se lehce střetl s jednou nákladní soupravou a poté čelně s druhým kamionem. Řidič osobního vozu jel ze směru od Vsetína, kamiony ze směru od Horní Lidče," uvedl mluvčí zlínské policie Vladislav Malcharczik. Po srážce podle něj zůstalo osobní vozidlo mimo komunikaci, nákladní vůz narazil do verandy rodinného domu
Foto: POLICIE ZLÍNSKÉHO KRAJE
 

Právě se děje

před 3 minutami

Filmový festival v Benátkách bude, porotě předsedá Blanchettová

Filmový festival v Benátkách se letos uskuteční dle plánu začátkem září. Nejstarší kinematografickou přehlídku na světě však kvůli koronavirové krizi, která zasáhla i filmový průmysl, navštíví méně produkcí, oznámil guvernér regionu Benátsko Luca Zai. Pořadatelé už v lednu avizovali, že porotě 77. ročníku bude předsedat herečka Cate Blanchettová. Itálie uvolní cestovní opatření příští středu 3. června, od tohoto data mohou občané z dalších států Evropské unie navštěvovat zemi bez nutnosti absolvovat po příjezdu dvoutýdenní karanténu. V Itálii od propuknutí pandemie zemřelo na nemoc covid-19 přes 32 tisíc lidí, což je po USA a Velké Británii třetí nejvyšší počet na světě.

Zdroj: Reuters , ČTK
před 45 minutami

První kolo testů mezi sudími neodhalilo žádný případ koronaviru

Všichni rozhodčí, kteří budou řídit zápasy obnovené sezony první a druhé fotbalové ligy, měli v prvním kole testů negativní výsledek na nemoc covid-19. Žádný pozitivní případ na nový typ koronaviru se neobjevil ani mezi delegáty. ČTK to řekl Michal Jurman, tiskový mluvčí Fotbalové asociace ČR, pod kterou sudí spadají.

Další zprávy