Na Kroměřížsku bourala dodávka, řidič byl zraněn

ČTK ČTK
25. 7. 2015 15:32
Nehoda na místě omezila dopravu, ještě asi tři hodiny bude kyvadlově řízena, řekla před 15:00 mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Ludvík Hradilek

Kroměříž - Těžkým zraněním řidiče skončila sobotní havárie dodávky u Střílel na Kroměřížsku na hlavním tahu na Brno. Šestačtyřicetiletého muže transportoval vrtulník do nemocnice.

Nehoda na místě omezila dopravu, ještě asi tři hodiny bude kyvadlově řízena, řekla dnes před 15:00 mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

"Vůz narazil zatím z neznámých důvodů do betonových svodidel, přetočil se na střechu," uvedla mluvčí. Okolnosti nehody policisté zjišťují.

Těžkým zraněním skončila také sobotní havárie motorkáře u Holešova, muž nezvládl průjezd zatáčkou a skončil mimo cestu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Z lodi, která uvázla u ostrova Mauricius, uniklo přes 1000 tun paliva

Z lodi MV Wakashio, která minulý měsíc uvázla na korálovém útesu u pobřeží ostrova Mauricius, již uniklo více než 1000 tun paliva. Oznámila to dnes podle agentury Kjódó japonská společnost Mitsui O.S.K. Lines, která je provozovatelem plavidla.

"Hluboce se omlouváme za obrovské potíže, které jsme způsobili," uvedl výkonný viceprezident společnosti Akihiko Ono na tiskové konferenci v Tokiu. Dodal, že firma udělá "vše, co je v jejích silách, aby tuto záležitost vyřešila". Podle agentury Reuters se na lodi stále nachází zhruba 2500 tun pohonných hmot.

Plavidlo 25. července najelo na korálový útes v Indickém oceánu a jeho posádka byla evakuována. Z lodě pak začalo unikat palivo v důsledku praskliny v palivové nádrži.

Zdroj: ČTK
Další zprávy