Na křižovatce u Zlechova na Uherskohradišťsku zemřel cyklista, nedal přednost automobilu

ČTK ČTK
26. 12. 2016 17:59
Osmapadesátiletý cyklista dnes zemřel po srážce s osobním automobilem na křižovatce nedaleko Zlechova na Uherskohradišťsku. Cyklista nedal přednost automobilu, který jel po hlavní silnici, sdělila policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Dopravní nehoda se stala krátce po poledni na křižovatce mezi obcemi Zlechov, Nedakonice a Polešovice. Cyklista podle Kyšnerové nerespektoval dopravní značku Stop a vjel do křižovatky, kde nedal přednost dvaačtyřicetileté ženě řídící osobní automobil. Řidička jela po hlavní silnici ve směru od Zlechova na Nedakonice. Dechová zkouška na alkohol byla u řidičky negativní, dodala Kyšnerová.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 48 minutami

Labouristé pozastavili členství expředsedy Corbyna, důvodem je antisemitismus

Britští labouristé pozastavili členství svému bývalému předsedovi Jeremymu Corbynovi kvůli jeho komentářům k úřední zprávě, podle níž se tato opoziční strana za Corbynova vedení nedokázala vypořádat s antisemitismem ve svých řadách. Podle zprávy taková selhání navíc zavinila nezákonné obtěžování a diskriminaci. Nový vůdce labouristů Keir Starmer se za to ve čtvrtek omluvil, zatímco Corbyn zprávě vyčetl, že problém z politických důvodů zveličuje.

Corbyn má po dobu vyšetřování pozastavené členství ve straně a v jejím poslaneckém klubu, a to kvůli svým vyjádřením a neochotě je následně odvolat, uvedla agentura Reuters s odvoláním na vyjádření labouristů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy