reklama
 
 

Auto na D1 prorazilo zábradlí mostu a spadlo z dálnice. Řidičku vytlačil havarovaný vůz

Aktualizováno 29. 9. 2017 22:28
Vážná dopravní nehoda v pátek odpoledne uzavřela dálnici D1 u Bezměrova na Kroměřížsku ve směru na Prahu. Osobní automobil prorazil zábradlí mostu a spadl z dálnic, sdělila mluvčí jihomoravské policie Štěpánka Komárová. Pětačtyřicetiletá žena utrpěla těžké zranění. Vrtulník ji přepravil do olomoucké nemocnice, uvedl mluvčí zlínské zdravotnické záchranné služby Petr Olšan.

Zlín - Dvě dopravní nehody dnes odpoledne uzavřely na několik hodin dálnici D1 u Bezměrova na Kroměřížsku ve směru na Prahu. Při jedné nehodě osobní automobil prorazil zábradlí mostu a spadl z dálnice, řekla mluvčí jihomoravské policie Štěpánka Komárová. Pětačtyřicetiletá řidička utrpěla těžké zranění. Vrtulník ji přepravil do olomoucké nemocnice, sdělil mluvčí zlínské zdravotnické záchranné služby Petr Olšan.

"Jeden muž měl také akutní stresovou reakci, byl ošetřen na místě," dodal Olšan.

"Devětatřicetiletý řidič osobního vozidla Škoda Octavia s největší pravděpodobností vlivem mikrospánku narazil do dalšího osobního vozidla. Pětačtyřicetiletá řidička s vozidlem Opel Corsa následně havarovala. Najela na svodidla a dostala se s vozidlem mimo vozovku. Při pádu z mostu utrpěla zranění," uvedla Komárová.

V místě nehody zastavil šestatřicetiletý řidič projíždějícího vozidla. "Za ním jedoucí řidič Audi do stojícího vozidla narazil. Ke zranění u této dopravní nehody nedošlo," uvedla mluvčí.

Nehody se staly kolem 17:00 na 253. kilometru ve směru na Prahu. Policie dopravu odkláněla na exitech 253 Kojetín a 244 Mořice. Dálnice byla uzavřená zhruba do 21:30.

autor: ČTK | 29. 9. 2017 18:52

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Zlínský kraj

  reklama
  reklama
  reklama