Z pražské nemocnice utekl hospitalizovaný vězeň. Není ozbrojený a zřejmě zamíří na sever Čech

ČTK ČTK
11. 8. 2018 18:10
Jedenadvacetiletý vězeň pochází z Teplic a Chomutova, proto se policie domnívá, že by mohl zamířit právě tam. "Jestliže jste hledaného viděli, nebo víte, kde by se mohl nacházet, volejte linku 158," požádal pražský policejní mluvčí veřejnost. Mladík není ozbrojený ani nebezpečný, tvrdí policie.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: René Volfík\Economia

Praha - Z vinohradské nemocnice v Praze dnes dopoledne utekl jednadvacetiletý vězeň Martin Čonka. Hospitalizován byl po operaci levého předloktí, a měl proto dočasně přerušený trest. Útěkem z nemocnice ale podmínky přerušení trestu porušil, oznámil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

"Hledaný má vztah k Teplicím a Chomutovu, protože tam bydlí. Není tedy vyloučeno, že se bude zdržovat tam," doplnil. Uprchlý vězeň je asi 165 centimetrů vysoký, štíhlé postavy.

Má snědou pleť, hnědé oči a krátké hnědé vlasy. Na pravém předloktí má vytetovaný nápis "Snou" a na levém předloktí křížek s tečkou. Na sobě měl naposledy modré kraťasy a bílou košili.

"Jestliže jste hledaného viděli, nebo víte, kde by se mohl nacházet, volejte linku 158," požádal mluvčí veřejnost. Podle webu policie není hledaný mladík ozbrojený ani nebezpečný.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy