Na Havlíčkobrodsku se srazil nákladní vlak s traktorem. Provoz na trati je přerušen

ČTK ČTK
3. 1. 2018 14:59
Na trati Havlíčkův Brod - Pardubice se ve středu před 14:00 srazil nákladní vlak s traktorem. Bez bližších podrobností to potvrdila policejní mluvčí Dana Čírtková. Policie na místo nehody jede. Provoz na trati je přerušen. Nehoda se stala v polích mezi Chotěboří a Ždírcem nad Doubravou. Podle odhadů Českých drah bude provoz přerušen do 16:00. Mezi stanicemi Chotěboř a Ždírec jezdí náhradní autobusová doprava.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy