V Otrokovicích zabil vlak člověka, provoz na trati byl zastaven

ČTK ČTK
24. 1. 2016 23:02
Otrokovice - Provoz na mezinárodní trati v Otrokovicích na Zlínsku zastavila dnes večer nehoda. Vlak na okraji stanice usmrtil člověka, řekl ČTK mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati byl podle webu Českých drah obnoven kolem 22:00. Mluvčí zlínské policie Lucie Javoříková ČTK řekla, že na trati zemřel muž, jeho totožnost však zatím není známá. Na místo míří kriminalisté, kteří budou zjišťovat okolnosti nehody. Neštěstí se podle Drápala stalo po 18:00, v místě nepřístupném veřejnosti. Muže srazil expres jedoucí z Polska do Vídně. Po dobu vyšetřování nehody museli cestující využít náhradní autobusovou dopravu. Provoz na trati se podařilo plně obnovit zhruba po čtyřech hodinách.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Zuzana Hronová
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Uzdravený Harden pomohl v NBA Brooklynu k výhře nad San Antoniem

Basketbalista James Harden se po dlouhé pauze vítězně vrátil do sestavy Brooklynu. K výhře 128:116 nad San Antoniem pomohl 18 body, sedmi doskoky a 11 asistencemi.

Harden kvůli zranění vynechal osmnáct zápasů a proti Nets začal jako náhradník, což se mu v NBA stalo poprvé od roku 2012. Na palubovce strávil necelých 26 minut. Nejlepším střelcem Brooklynu byl Landry Shamet, který trefil pět trojek a nasbíral 21 bodů.

Brooklyn nakonec dokráčel k pohodlné výhře, přičemž spolehnout se mohl hlavně na úspěšnost střelby. Téměř 61 procent z pole a 43 procent za tři body.

Nets táhlo osm dvouciferných střelců a v průběhu zápasu měli náskok až 19 bodů. S Hardenem, jenž vynechal 20 z posledních 21 utkání, dosáhli bilance 28-7 a na první Philadelphii ztrácí na východě jen 1,5 zápasu. "Jsme rádi, že je zpět. Dnes jsme ho taky řádně přivítali," těšilo Shameta.

Další zprávy