Z vraždy muže, kterého našli mrtvého v Děčíně na ulici, obvinila policie jeho partnerku

ČTK ČTK
Aktualizováno 17. 5. 2016 15:09
Z vraždy muže, kterého lidé našli v neděli večer na ulici v Děčíně, policie obvinila jeho partnerku. Pár měl podle policie dlouhodobé neshody, oba vydatně pili alkohol a několikrát u nich museli zasahovat strážníci. O vazbě ženy by měl ve středu rozhodovat děčínský okresní soud.
Z vraždy policie obvinila partnerku mrtvého muže. (Ilustrační foto)
Z vraždy policie obvinila partnerku mrtvého muže. (Ilustrační foto) | Foto: Isifa/Thinkstock

Děčín - Kriminalisté obvinili šestapadesátiletou ženu z Děčína z vraždy jejího partnera. Muže zabila po dlouhodobých partnerských neshodách, uvedla policie. "Hrozí jí deset až 18 let vězení," řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Státní zástupce podal návrh na vzetí obviněné ženy do vazby.

Tělo našli lidé v neděli večer na ulici. Policisté poté zadrželi podezřelou ženu. Podrobnosti k tomu, jak se vražda odehrála, policie zatím nesdělila.

Dozorující státní zástupce Vladimír Jan podal odpoledne návrh na vzetí obviněné do vazby. "Důvody jsou útěkové a možné ovlivňování svědků," řekl Jan. O vazbě by měl ve středu rozhodovat děčínský okresní soud.

Vražda se stala ve čtvrti Bynov, kde partneři bydleli. Děčínský deník poukázal na to, že mezi nimi byly podle sousedů časté neshody a oba vydatně pili alkohol. Několikrát zasahovali na místě strážníci.

 

Právě se děje

Další zprávy