reklama
 
 

Zahučel po hlavě do kanálu, trčely jen nohy. Skočil jsem šipku pro řetízek, vysvětlil muž strážníkům

11. 4. 2017 13:58
Teplickým strážníkům se v pondělí krátce před půlnoci naskytl nevšední pohled. Během projížďky městem je zastavil muž s tím, že o pár ulic dál slyšel volání o pomoc od člověka zaklíněného v kanálu. Hlídka po příjezdu na chodníku uviděla poklop a nohy trčící z kanálu. Muž sténal a volal o pomoc. Po vytažení strážníkům sdělil, že tam viděl zlatý řetízek, tak pro něj po hlavě skočil. Podle všeho měl halucinace.

Teplice - V pondělí krátce před půlnocí byli tepličtí strážníci přivoláni k muži zaklíněnému v kanálu. Kolemjdoucí upozornil hlídkující strážníky na to, že o několik ulic dál volá muž z kanálu o pomoc a jsou vidět pouze jeho chodidla. Ředitel Městské policie Teplice Michal Chrdle uvedl, že se tam strážnici vydali a zjistili, že nejde o hloupý vtip, ale skutečnost. Když hlídka přijela na místo, trčely z kanálu opravdu pouze nohy zaklíněného nešťastníka.

"Naši slyšeli z té roury volání o pomoc, byli tři, takže vzali človíčka a vytáhli ho ven," popsal situaci Chrdle. "Odsunul kanál, vyndal koš a po hlavě tam zahučel a takhle v té rouře zůstal. Jen tam šmátral rukama a volal o pomoc. Nemohl ani tam a ani zpátky," dodal.

Podle Teplického deníku, který na případ upozornil, muž skočil do kanálu pro zlatý řetízek. "Viděl jsem tam zlatej řetízek, tak jsem pro něj skočil šipku. Nevěděl jsem, že to tam bude tak těsný," řekl muž strážníkům. Po vytažení strážníkům sdělil, že měl zřejmě halucinace. Žádný řetízek tam nebyl.

Podle ředitele teplické policie nebyl muž po vysvobození ze zajetí kanálu nijak zraněn. Současně dodal, že je tento bezdomovec v Teplicích poměrně známou firmou. Žádného postihu se skokan bát nemusí, protože nic nepoškodil. "Nic mu nehrozí, je to jeho blbost. Nic nepoškodil a nezničil. Víko i koš se tam zpátky vrátily," uzavřel kuriózní případ Chrdle.

autor: Jan Menšík | 11. 4. 2017 13:58

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Ústecký kraj

  reklama
  reklama
  reklama