Ve ski areálu v Českém Jiřetíně na Mostecku zemřel lyžař. Po nárazu do stromu byl na místě mrtvý

ČTK ČTK
12. 2. 2017 13:40
Ve ski areálu v Českém Jiřetíně na Mostecku zemřel v neděli dopoledne po nárazu do stromu lyžař, sdělil mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Okolnosti úmrtí na sjezdovce vyšetřuje policie. Letecká záchranka a pozemní posádka na místě zasahovala v 10:30. "Muž české národnosti ročník 1967 utrpěl smrtelné poranění, kterému podlehl na místě," řekl Voleník. Policie na místě vyšetřuje okolnosti události. "Vyšetřujeme případnou míru zavinění, další podrobnosti sdělovat k případu nebudeme," řekla krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková. Ski areál v Českém Jiřetíně patří mezi menší střediska v Krušných horách. Podmínky pro zimní sporty jsou podle informací na webu střediska nyní ideální.
Skiareál Český Jiřetín
Skiareál Český Jiřetín | Foto: ski.ceskyjiretin.cz
 

Právě se děje

před 4 minutami

Sedm lidí zemřelo při explozi v čínské továrně na pyrotechniku

Sedm lidí zemřelo a 13 dalších bylo raněno při explozi v továrně na zábavní pyrotechniku v centrální čínské provincii Chu-nan. Informovala o tom dnes agentura AP.

Správa města Liou-jang uvedla, že výbuch nastal ve středu ráno a že výroba byla nelegální. Tým sestavený k vyšetření neštěstí vyslýchá zadržené manažery podniku. Ve čtvrtek byla ve městě pozastavena výroba veškeré zábavní pyrotechniky.

Podobné incidenty nejsou v Číně výjimkou. Přibývá jich zejména před oslavami nového lunárního roku, které nadcházející rok připadají na 25. ledna.

Další zprávy