U Ústí nad Labem srazil vlak člověka, provoz už byl obnoven

ČTK ČTK
Aktualizováno 26. 11. 2016 11:33
Na železniční trati mezi Ústím nad Labem a Prackovicemi nad Labem srazil a zabil osobní vlak člověka. ČTK o tom informoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz v tomto úseku mezinárodní trati byl od 7:10 přerušen, dopoledne tam začaly vlaky znovu jezdit. Nehoda se stala na trati, která vede z Prahy přes Ústí nad Labem a Děčín do Německa.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Barmě pokračují demonstrace proti vojenské juntě

Desítky tisíc lidí vyšly v neděli do ulic barmských měst znovu protestovat proti vojenské juntě, která před víc než měsícem převzala moc v zemi. Demonstrace se podle agentury Reuters konají, přestože bezpečnostní síly v noci na dnešek provedly v největším barmském městě Rangúnu razie proti organizátorům protestů a opozičním aktivistům.

Podle záběrů zveřejněných na facebooku policie zasáhla slzným plynem a zábleskovými granáty proti účastníkům protestu ve městě Lašio v Šanském státě na severu země. V historickém městě Pugam, ležícím v centrální oblasti Barmy, se policie snažila střelbou rozehnat tamní demonstraci, není ale jasné, zda použila ostré náboje nebo gumové projektily.

Zatím nejsou zprávy, že by při nedělních demonstracích byli mrtví či zranění. Protesty v dalších městech jsou dosud podle informací Reuters poklidné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy