Tváří v tvář smrti. Náklaďák se v protisměru řítil na auto, řidič měl velké štěstí

Video Video
8. 12. 2021 14:07
Nebezpečné předjíždění na plné čáře mezi Duchcovem a Osekem na Teplicku v polovině listopadu málem skončilo tragickou nehodou. Tahač tu bezprostředně ohrozil řidiče protijedoucího auta, který se havárii vyhnul pravděpodobně jen díky tomu, že v kritickém místě se nacházel odstavný prostor. Policie teď na základě kamerového záznamu hledá svědky incidentu.
Řidič náklaďáku bezprostředně ohrozil protijedoucí vozidlo | Video: Policie ČR

K nebezpečné situaci došlo krátce před devátou hodinou ráno 16. listopadu na silnici č. 25612 mezi Duchcovem a odbočkou na Osek.

"Na kamerovém záznamu z auta řidiče, který byl nebezpečnou jízdou přímo ohrožen, je kromě dvou nákladních vozidel vidět i SUV tmavé barvy značky Range Rover, jehož řidič by nám mohl poskytnout k této události důležité informace," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Policie hledá i případné další svědky, kteří se ve zmíněnou dobu nacházeli poblíž místa incidentu. V tuto chvíli neznají totožnost řidiče ani SPZ tahače. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy