Tři mladíci přepadli v Mostě školáka, chtěli po něm peníze

ČTK ČTK
25. 3. 2015 15:52
Školák si mladíků nevšímal, nakonec na něj zaútočili. Napadený se zraněními skončil v nemocnici.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ZZS Moravskoslezský kraj

Most - Policie pátrá po třech chlapcích, kteří přepadli minulý pátek v Mostě školáka. Hledají i svědky, kteří by případ pomohli objasnit, řekla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Školák skončil po útoku v nemocnici.

Chlapci ve věku kolem patnácti let napadli podle policie školáka poblíž parku Šibeník v pátek 20. března odpoledne.

"Chlapec šel pěšky parkem Šibeník po pěšině těsně podél ulice Jiřího z Poděbrad směrem od budovy dětského centra k hlavní poště, když asi deset metrů od světelné křižovatky ulic Jiřího z Poděbrad a Moskevská k němu z parku přistoupili tři hoši přibližného stáří kolem 15 let, kteří po něm požadovali peníze," řekla Světláková.

Školák si mladíků nevšímal, ti na něj potom zaútočili. Jeden z nich chlapce povalil na zem a poté do něj kopali. Způsobili mu zranění, se kterým skončil v nemocnici.

"Kriminalisté, kteří případ šetří jako zvlášť závažný zločin loupeže, hledají svědky, kteří viděli incident nebo si všimli trojice chlapců v parku Šibeník a mohli by k případu či osobám podat jakoukoliv informaci," uvedla Světláková.

Policie zatím ví, že mladíci byli údajně oblečeni v tmavých bundách a riflích. Kriminalisté zároveň pátrají po muži, který útočníky okřikl. Jakékoli informace přijme policie na lince 158.

 

Právě se děje

Další zprávy