Premiér Nečas navštívil zatopenou čtvrť Ústí, do člunu nevlezl

Premiér Nečas navštívil zatopenou čtvrť Ústí, do člunu nevlezl
Voda tu dosahuje k prvnímu patru.
Strážníci tu jezdí na člunu.
Na něm chtěli převézt i premiéra Nečase.
Ten nakonec zůstal na suchu, doprovázel ho tu i primátor Ústí Vít Mandík (vlevo od premiéra Petra Nečase).
Foto: Marek Danč
Radek Nohl Radek Nohl
6. 6. 2013 7:36

Premiér Petr Nečas se podíval do zatopené ústecké čtvrti Střekov. Stejně jako ostatní sem přijel zvláštním vlakem. Ten je totiž jedinou možností, jak se do této oblasti dostat. Nečase tu doprovázel ministr zemědělství Petr Bendl, poslanec Jan Kubata nebo ústecký primátor Vít Mandík. A i když strážníci chtěli premiéra převézt ve člunu, on do něj nakonec nenastoupil.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy