Premiér Nečas navštívil zatopenou čtvrť Ústí, do člunu nevlezl

Foto: Marek Danč
Radek Nohl Radek Nohl
6. 6. 2013 7:36

Premiér Petr Nečas se podíval do zatopené ústecké čtvrti Střekov. Stejně jako ostatní sem přijel zvláštním vlakem. Ten je totiž jedinou možností, jak se do této oblasti dostat. Nečase tu doprovázel ministr zemědělství Petr Bendl, poslanec Jan Kubata nebo ústecký primátor Vít Mandík. A i když strážníci chtěli premiéra převézt ve člunu, on do něj nakonec nenastoupil.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy