V teplické nemocnici pacient na pokoji zranil dva muže. Incidentu nešlo zabránit, říká nemocnice

ČTK ČTK
Aktualizováno 12. 11. 2017 16:46
Incident mezi pacienty teplické nemocnice vyšetřuje policie. Otec jednoho z pacientů serveru řekl, že hospitalizovaný muž zaútočil na dalšího, se kterým byl na pokoji, a bodnul ho do krku.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Teplice- V nemocnici v Teplicích jeden z hospitalizovaných o víkendu napadl jiné dva pacienty, věc vyšetřuje krajská policie. Informaci potvrdil policejní mluvčí Daniel Vítek. Zda a případně jak vážně byl někdo zraněn, mluvčí neupřesnil.

Otec jednoho z pacientů serveru Novinky.cz řekl, že hospitalizovaný muž zaútočil na dalšího, se kterým byl na pokoji, a bodl ho do krku. Když se další muž pokusil útočníka zpacifikovat, zranil ho prý také.

Vítek uvedl, že se událost stala na začátku víkendu.

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, který byl spáchán vůči dvěma osobám," řekl mluvčí.

Teplická nemocnice spadá pod společnost Krajská zdravotní. Její mluvčí Ivo Chrástecký řekl, že incidentu, který se odehrál na neurologickém oddělení, nebylo možné předejít.

"Pacient nejevil žádné známky agresivity. K incidentu došlo náhle a události nešlo zabránit. Vzhledem k tomu, že událost vyšetřuje policie, nemůžeme se k ní nyní více vyjádřit," doplnil Chrástecký.

 

Právě se děje

Další zprávy