Po tragické nehodě na Chomutovsku zemřelo v nemocnici už druhé dítě

ČTK ČTK
13. 11. 2015 11:50
Středeční autonehoda u Hrušovan na Chomutovsku má další oběť. V nemocnici podlehlo vážným zraněním už druhé dítě, řekla v pátek chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková. Příčinu tragické havárie policie dál vyšetřuje. Nehoda se stala ve středu večer. Osobní vůz sjel ze silnice R7 poblíž Hrušovan na Chomutovsku a převrátil se na střechu. Ve voze cestovaly dvě ženy a tři děti. První oběť, dítě, zemřelo krátce po převozu do nemocnice. "Ve čtvrtek zemřelo na následky zranění další dítě. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme v tuto chvíli více informací poskytovat," řekla Pivková. Na místě havárie zasahovaly vrtulníky, které zraněné děti dopravily do nemocnic v Ústí nad Labem a Praze.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: ZZS Královéhradeckého kraje, p.o.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy