Po tragické nehodě na Chomutovsku zemřelo v nemocnici už druhé dítě

ČTK ČTK
13. 11. 2015 11:50
Středeční autonehoda u Hrušovan na Chomutovsku má další oběť. V nemocnici podlehlo vážným zraněním už druhé dítě, řekla v pátek chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková. Příčinu tragické havárie policie dál vyšetřuje. Nehoda se stala ve středu večer. Osobní vůz sjel ze silnice R7 poblíž Hrušovan na Chomutovsku a převrátil se na střechu. Ve voze cestovaly dvě ženy a tři děti. První oběť, dítě, zemřelo krátce po převozu do nemocnice. "Ve čtvrtek zemřelo na následky zranění další dítě. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme v tuto chvíli více informací poskytovat," řekla Pivková. Na místě havárie zasahovaly vrtulníky, které zraněné děti dopravily do nemocnic v Ústí nad Labem a Praze.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: ZZS Královéhradeckého kraje, p.o.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy