Nehoda kamionu zastavila dopravu na D8, směr na Prahu jede v jednom pruhu

ČTK ČTK
Aktualizováno 17. 4. 2019 14:07
Zhruba na hodinu zastavila po poledni provoz nehoda na dálnici D8 ve směru na Prahu. Informovala o tom mluvčí krajského policejního ředitelství Šárka Poláčková. Kamion tam narazil ve 12:44 do světelné šipky. Po méně než hodině byl provoz obnoven jedním jízdním pruhem. Podle informací z Ředitelství silnic a dálnic se nehoda stala na 70. kilometru mezi sjezdy Trmice a Předlice. Informace o zraněných na místě policie nemá.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: HZS hl. m. Prahy / Oddělení dokumentace / Milan Pacík
 

Právě se děje

před 19 minutami

Podle Borise Johnsona stojí Írán za útoky na ropná zařízení v Saúdské Arábii

Teherán z útoku, ke kterým došlo 14. září letošního roku, už dříve obvinil americký prezident Donald Trump. K zodpovědnosti se mezitím přihlásila jemenská skupina šíitských povstalců, kteří jsou podporovaní právě Íránem. 

"Budeme pracovat s našimi americkými a evropskými přáteli, abychom zareagovali způsobem, který by deeskaloval napětí v oblasti (Perského, pozn. red.) zálivu," řekl Johnson novinářům na palubě letadla po cestě na klimatický summit OSN v New Yorku.

Teherán jakékoli zapojení do incidentu odmítá a varuje, že případné odvetné údery ze strany Spojených států nebo Saúdské Arábie vyústí v "totální válku".

před 39 minutami

Trump a Johnson chtějí mít do července 2020 uzavřenou obchodní dohodu

Britský premiér Boris Johnson a americký prezident Donald Trump se dohodli, že do července příštího roku uzavřou obchodní dohodu mezi oběma zeměmi, píše britský deník The Sun. Na složitá jednání by tak měli zhruba jen devět měsíců. Fungovat by dohoda začala až po skončení případného přechodného období po vystoupení Spojeného království v Evropské unie. 

Zdroj: Reuters
Další zprávy