Na Chomutovsku se srazily dva kamiony, jeden člověk při nehodě zemřel

ČTK ČTK
19. 2. 2019 8:46
Jeden člověk zemřel při srážce dvou kamionů, která v úterý ráno uzavřela na Chomutovsku poblíž obce Hora Svatého Šebestiána silnici číslo 7 směřující do Německa. Objízdnou trasu po souběžné silnici dočasně zablokovala další dopravní nehoda. Kamiony se srazily krátce po 05:00. Při nehodě také unikla nafta. "Po neúspěšné resuscitaci a přes veškeré úsilí lékařů osoba na místě zemřela," uvedl mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. Policie doporučuje uzavírku objet po silnici číslo 13 směrem na Karlovy Vary nebo na Teplice. "Doprava je odkláněna také po staré silnici na Německo, Uzavírka potrvá až do 11:00," řekla policejní mluvčí Irena Pilařová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktu.cz
 

Právě se děje

před 19 minutami

Čistý zisk ČEZu stoupl za první tři čtvrtletí meziročně o polovinu

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ stoupl za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně zhruba o polovinu na 13,6 miliardy korun. Tržby vzrostly o 12 procent na 148,1 miliardy. Pomohl k tomu zejména růst cen elektřiny a vyšší zisk z obchodování s komoditami.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Australská rallye byla zrušena kvůli obrovským požárům, titul mezi týmy má tak Hyundai

Světový šampionát v automobilových soutěžích přijde o Australskou rallye. Původně plánovaný poslední podnik letošní sezony, který se měl jet od čtvrtku do neděle, byl zrušen. Důvodem jsou ničivé lesní požáry, které ohrožují i dějiště rallye - oblast Nového Jižního Walesu.

Zrušení soutěže znamená, že titul mezi týmy získala značka Hyundai, která o 18 bodů porazila Toyotu., Šampionem mezi piloty se už na Katalánské rallye stal Ott Tänäk s Toyotou.

Zdroj: Radek Vičík
Další zprávy