V Mělníku havaroval autobus, převrátil se na bok. Tři lidé se zranili

Domácí ČTK Domácí, ČTK
Aktualizováno 18. 2. 2019 13:28
V Mělníku v pondělí ráno havaroval autobus, tři lidé utrpěli zranění. Autobus vyjel mimo silnici u Nového mostu, zřítil se z vysokého srázu a dopadl na bok. Místo je přibližně od 13:00 bez komplikací průjezdné, havarovaný autobus už je vyproštěný
Autobus spadl v Mělníku z desetimetrového srázu. Tři lidé se zranili. | Video: Aktuálně.cz

Nehoda se stala na hlavním tahu mezi Mělníkem a Slaným před kruhovým objezdem u mělnického Nového mostu. Autobus prorazil svodidla, spadl ze zhruba desetimetrového srázu a převrátil se na bok.

Kvůli vyproštění vozu museli hasiči odřezat jeden strom, na samotném vytažení se podílela i specializovaná firma. Na místě dopoledne pracovaly dva jeřáby. "Zhruba za hodinu a půl byl autobus otočený a vytažený nahoru," řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

V autobuse cestovali pouze tři lidé. Dva utrpěli středně těžká zranění a jeden byl vážně zraněn na hlavě. Silnice byla kvůli vyšetřování nehody před 6:00 krátce uzavřena, poté ještě kolem 8:00 kvůli vyproštění havarovaného autobusu.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Čistý zisk ČEZu stoupl za první tři čtvrtletí meziročně o polovinu

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ stoupl za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně zhruba o polovinu na 13,6 miliardy korun. Tržby vzrostly o 12 procent na 148,1 miliardy. Pomohl k tomu zejména růst cen elektřiny a vyšší zisk z obchodování s komoditami.

Zdroj: ČTK
před 52 minutami

Australská rallye byla zrušena kvůli obrovským požárům, titul mezi týmy má tak Hyundai

Světový šampionát v automobilových soutěžích přijde o Australskou rallye. Původně plánovaný poslední podnik letošní sezony, který se měl jet od čtvrtku do neděle, byl zrušen. Důvodem jsou ničivé lesní požáry, které ohrožují i dějiště rallye - oblast Nového Jižního Walesu.

Zrušení soutěže znamená, že titul mezi týmy získala značka Hyundai, která o 18 bodů porazila Toyotu., Šampionem mezi piloty se už na Katalánské rallye stal Ott Tänäk s Toyotou.

Zdroj: Radek Vičík
Další zprávy