V Kralupech nad Vltavou se srazil vlak s kamionem, čtyři lidé jsou lehce zranění

ČTK ČTK
18. 9. 2018 9:19
Provoz na tratích Kralupy nad Vltavou - Velvary a Kralupy nad Vltavou - Louny je zastaven, vlaky nahradily autobusy.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Petr Kučera

Kralupy nad Vltavou (Mělnicko) - V Kralupech nad Vltavou na Mělnicku se dnes kolem 8:00 srazil motorový vlak s kamionem. Ve vlaku se lehce zranili čtyři lidé, stěžují si především na bolesti hlavy.

Řidič kamionu vyvázl bez zranění, řekly mluvčí hasičů Vladimíra Kereková a záchranné služby Petra Effenbergerová.

"Po nezbytném ošetření na místě události byli dva zranění převezeni do nemocnice ve Slaném s dva do mělnické nemocnice," řekla Effenbergerová.

Provoz na tratích Kralupy nad Vltavou - Velvary a Kralupy nad Vltavou - Louny je zastaven, vlaky nahradily autobusy, uvádějí České dráhy na svém webu. Nehoda se stala na železničním přejezdu mezi stanicemi Kralupy nad Vltavou-předměstí a Olovnice.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Česko uspělo ve sporu s insolvenčním správcem Viktoriagruppe

Odvolací soud v Mnichově potvrdil, že správce musí respektovat postavení Česka a daňové pohledávky tuzemských orgánů budou spláceny přednostně. Česko tak bude i nadále v rámci insolvenčního řízení vystupovat jako zajištěný věřitel.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Opozice chce o výročních zprávách ČT ve sněmovně znovu jednat příští týden

Opozice po skončení pátečního jednání sněmovny navrhne termíny pro projednání výročních zpráv České televize v příštím týdnu. Podle předsedy poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjury se nabízí hned několik možností, kdy dokončit ve čtvrtek neuzavřenou debatu. Pokud nezískají podporu, požádají opoziční strany o svolání mimořádné schůze, jak ji už avizovali starostové a lidovci. Poslanci ve čtvrtek debatou nad zprávami strávili pět hodin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy