V Kladně řádil nahý muž, rozbíjel auta a napadl strážníky. Tvrdil, že je vlkodlak, skončil v léčebně

Domácí Domácí
11. 3. 2016 16:33
Kvůli řádění pomateného muže v pondělí v noci zasahovali kladenští strážníci. Agresivní nahý muž pobíhal v centru města, rozbíjel auta a napadl i hlídku, která přijela. Zraněný muž skončil v poutech. Proskočil několik skleněných výplní dveří, poškodil pět zaparkovaných aut a poničil vybavení jednoho baru, který v průběhu večera navštívil. Lékařům pak tvrdil, že je vlkodlak. Ti ho poslali rovnou do psychiatrické léčebny.
Muž vyběhl na kapotu zásahového vozidla a skočil na čelní sklo. | Video:

Kladno - V pondělí v noci kladenští strážníci dostali oznámení, že v centru města pobíhá nahý, agresivní muž a rozbíjí auta. "Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků a místo začal monitorovat i operátor kamerového systému," popsal velitel vnitřní služby Městské policie Kladno Milan Krupka.

Po příjezdu hlídky šílené chování muže ještě zesílilo. Rozeběhl se proti služebnímu autu, vyběhl na kapotu a koleny skočil na čelní sklo vozidla. To se rozbilo a muže pořezalo. Krvácení ho ale v běsnění nezastavilo a vrhl se i na muže v uniformách. "Ve chvíli, kdy zasahující strážník vystupoval, vrhl se pořezaný muž i na něj a jako smyslů zbavený na něj útočil pěstmi i kopanci," upřesnil Krupka.

Strážníci pořezaného muže zpacifikovali až teleskopickým obuškem a nasadili mu pouta. Přijela pro něj sanitka. Zranění si způsobil tím, že proskočil několik skleněných výplní dveří, poškodil pět zaparkovaných aut a poničil vybavení jednoho baru, který v průběhu večera navštívil.

Po ošetření v nemocnici pomatený muž tvrdil, že je vlkodlak. Z nemocnice tak putoval rovnou do psychiatrické léčebny. Lehká zranění utrpěli i strážníci, kteří proti "vlkodlakovi" zasahovali.

 

Právě se děje

Další zprávy