U středočeských Noutonic se v potoce utopilo batole

ČTK ČTK
5. 4. 2013 10:45
Policie nešťastnou událost šetří, podrobnosti nechce zveřejňovat
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Svatava Pátková

Noutonice - Policie od čtvrtka vyšetřuje úmrtí jedenapůlročního dítěte, které se utopilo v Zákolanském potoce nedaleko vesnice Noutonice u Prahy.

Policie nechce k případu kvůli rodině a věku mrtvého dítěte zveřejňovat další podrobnosti.

Podle policejního mluvčího Zdeňka Chalupy dítě do potoka spadlo a utopilo se. "Prověřujeme okolnosti celé nešťastné události," dodal.

Případ podle něj řeší kriminalisté z policejního oddělení pro Prahu-západ. Z toho lze usuzovat, že dítě nezemřelo kvůli závažnému trestnému činu, protože by se tím jinak nejspíš zabývali středočeští kriminalisté.

Neštěstí se stalo v katastru vesnice Noutonice, která je součástí obce Lichoceves nedaleko Prahy.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Chci, aby bylo Česko lídrem v inovacích, řekl Babiš v New Yorku

Česká republika chce být zemí budoucnosti a stát se tím, kdo v inovacích udává tón. V New Yorku to na fóru Concordia Summit, které se koná jako doprovodná akce k Valnému shromáždění OSN, prohlásil český premiér Andrej Babiš. "Jako jedna z nejvíce industrializovaných zemí v Evropě se musíme soustředit na inovace, abychom zajistili naši konkurenceschopnost," řekl Babiš. Zmínil, že národní strategie je založena na devíti tematických pilířích od podpory prostředí, které umožní vznik nových podniků, přes podporu vzdělání a výzkumu po digitalizaci a technologický rozvoj.

Zdroj: ČTK
Další zprávy