Smrtelná nehoda na Benešovsku zastavila na tři hodiny provoz

ČTK ČTK
1. 6. 2014 17:10
Řidič vjel do protisměru a srazil se s dalšími vozy. Na místě zemřel. Silnice první třídy mezi Táborem a Benešovem byla více než tři hodiny uzavřena.
Foto: HSZ ČR

Bystřice - U Bystřice na Benešovsku odpoledne zemřel při nehodě řidič osobního auta.

Z dosud neznámých příčin vjel do protisměru a srazil se s dalšími vozy, řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. Silnice první třídy mezi Táborem a Benešovem byla více než tři hodiny uzavřena.

Nehoda tří aut se stala poblíž Bystřice před 13. hodinou. "Záchranáři po příjezdu konstatovali smrt u řidiče osobního auta, lékař záchranné služby ošetřil ženu, která utrpěla poranění hlavy a ruky. Poté byla pacientka při vědomí transportována do Ústřední vojenské nemocnice v Praze," řekla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Další tři zraněné ze stejného vozu, mezi nimi dvě děti, přepravily vrtulníky do nemocnice. Jedno dítě bylo lehce zraněné a druhé středně těžce zraněné. 

Na stejné silnici se u Olbramovic kolem 16. hodiny stala další nehoda tří osobních aut s jedním těžkým zraněním. "Došlo tam k dopravní nehodě tří osobních vozidel a mělo by tam být těžké zranění," řekl Jakub Vinčálek.  Policie tam podle něj řídí dopravu kyvadlově. 

 

Právě se děje

Další zprávy