Řidič na Benešovsku zřejmě usnul za volantem. Srazil se s cisternou, nehodu nepřežil

ČTK ČTK
2. 6. 2016 16:24
U Radošovic na Benešovsku se ve čtvrtek odpoledne srazilo osobní auto s cisternou. Třiapadesátiletý řidič osobního vozu srážku nepřežil, nikdo další se nezranil. Nehoda se stala před 15:00. "Řidič Renaultu Thalia pravděpodobně usnul za volantem a čelně se střel s cisternou. Utrpěl zranění, kterým podlehl," řekla policejní mluvčí Michaela Richterová. Cisterna určená k převážení pohonných hmot byla v době nehody prázdná. Na místě kromě policie zasahovali také hasiči a záchranáři a byl přivolán i vrtulník.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 16 minutami

Podíleli se na ochraně ohrožených gepardů, íránský soud je poslal na dlouhé roky do vězení za špionáž

Íránský soud vyměřil tresty odnětí svobody v délce šesti až deseti let šesti ochráncům přírody. Byli obviněni ze špionáže. Podíleli se totiž na projektu záchrany v Asii kriticky ohrožených gepardů a používali k jejich pozorování skryté kamery. Informovala o tom dnes agentura AP.

Newyorské centrum zabývající se lidskými právy v Íránu oznámilo, že ochránci byli odsouzeni za kontakty s USA, tedy nepřítelem státu. V téže kauze budou souzeni ještě dva lidé. Ve skupině byl také Kavous Seyed Emami s občanstvím Íránu a Kanady, který zemřel loni v únoru za nejasných okolností ve vězeňské vazbě, kde čekal na soud. Vdově po něm pak Írán po nějaký čas bránil vycestovat ze země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy