Provoz na trati mezi Prahou a Kolínem zastavila na půl hodiny nehoda. Vlak u Velimi srazil muže

ČTK ČTK
Aktualizováno 15. 10. 2016 11:13
U Velimi na Kolínsku srazil vlak muže, který zřejmě přebíhal přes koleje. Utrpěl zranění, vrtulník záchranné služby ho přepravil do nemocnice, řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Provoz na hlavním železničním koridoru z Prahy na Českou Třebovou byl na více než půl hodiny zastaven. Nehoda se stala před 09:30. Vlak společnosti RegioJet zachytil pětaosmdesátiletého chodce, muž podle policie utrpěl zranění hlavy a ruky. Doprava byla nejprve zcela zastavena. "V 10:05 byl obnoven provoz po jedné traťové koleji směr Kolín," uvedla mluvčí Správy železniční dopravní cesty Kateřina Šubová. Vlaky projížděly místem nehody čtyřicetikilometrovou rychlostí. V 10:40 byl provoz plně obnoven.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

Aktualizováno před 21 minutami

Prezident USA Joe Biden svému ruskému protějšku Vladimiru Putinovi navrhl v nadcházejících měsících summit na území třetího státu, uvedl Bílý dům

Americký prezident Joe Biden navrhl svému ruskému protějšku Vladimirou Putinovi v nadcházejících měsících summit na území třetího státu, uvedl Bílý dům. Nabídku na "vybudování stabilního a předvídatelného vztahu s Ruskem" přednesl v telefonickém rozhovoru, v němž státníci také mimo jiné diskutovali o rostoucím napětí mezi Moskvou a Ukrajinou, píší zahraniční tiskové agentury.

Zdroj: ČTK
Další zprávy