Převrácená cisterna zablokovala R7, řidič zemřel

ČTK ČTK
1. 11. 2011 21:35
K nehodě došlo u Tuřan na Kladensku, policisté dopravu odklánějí přes okolní obce
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: HZS Plzeňského kraje

Tuřany (Kladensko) - Havárie cisterny převážející asfalt v úterý na více než osm hodin uzavřela v obou směrech silnici R7 u Tuřan na Kladensku. Řidič automobilu zemřel. Policisté dopravu odkláněli přes okolní obce.

Nehoda se stala kolem 12:30 a její následky byly definitivně odstraněny až ve 21:00, řekla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Sedmatřicetiletý řidič z Brněnska převrátil svůj vůz na bok na 26. kilometru ve směru na Prahu. Těžce zraněného muže museli hasiči z kabiny vystříhat. Ještě před převozem do nemocnice zraněním podlehl, přivolaný vrtulník záchranné služby se vracel prázdný.

Z Litvínova dorazila prázdná cisterna, do které byl asfalt přečerpán.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy