Na Kolínsku se střetl osobní vůz s autobusem, řidiče auta vyprošťovali hasiči

U Přehvozdí na Kolínsku se ve čtvrtek před polednem střetlo osobní auto s autobusem. Policejní mluvčí Martina Fejfarová s odvoláním na předběžné informace uvedla, že byl zraněn nejspíš řidič osobního auta a další lidé v autobuse utrpěli lehčí zranění.
U Přehvozdí na Kolínsku se ve čtvrtek před polednem střetlo osobní auto s autobusem. Při nehodě byl vážně zraněn řidič osobního auta. | Video:

Zraněné museli podle prvotních informací vyprošťovat hasiči. Informoval mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

"Osobní auto z dosud nezjištěných příčin přejelo do protisměru, kde se střetlo s autobusem," dodala Fejfarová k okolnostem nehody. Silnice byla podle ní uzavřena.

Nehoda autobusu a osobního vozidla na Kolínsku.
Nehoda autobusu a osobního vozidla na Kolínsku. | Foto: Aktu.cz

 

Právě se děje

Aktualizováno před 51 minutami

V pražské Modřanské ulici hoří hala, chemici hasičů doporučili obyvatelům Braníka, Kamýka a Modřan nevětrat. Požár zastavil auta i tramvaje

V pražské Modřanské ulici hoří hala, chemici hasičů doporučili obyvatelům Braníka, Kamýku a Modřan nevětrat. Požár zastavil automobilovou i tramvajovou dopravu. Vyplývá to z vyjádření pražských hasičů na twitteru a webu pražského dopravního podniku. Pražská zdravotnická záchranná služba uvedla, že nemá informace o zraněných.

Hoří zděný objekt, z ohně stoupá hustý černý kouř, vyplývá z fotografií a videí zveřejněných hasiči. "Plameny nemáme zatím zcela pod kontrolou," uvedli hasiči kolem 06:30. Zasahují profesionální i dobrovolné jednotky hasičů. "Na místě máme i chemiky, vydali doporučení pro obyvatele Braníka, Kamýka a Modřan, aby nevětrali. Měříme koncentrace škodlivin v ovzduší," dodali.

Záchranáři k požáru preventivně vyslali také speciální vůz Atego. "Prozatím nemáme informace o zraněných a vyčkáváme," uvedla záchranná služba na twitteru.

Hasiči uvedli, že zásah blokuje dopravu a spolupracují s policií. Zhruba od 05:50 je v Modřanské ulici zastaven provoz tramvajových linek 2, 3, 17, 21, uvedl dopravní podnik na webu. Tramvaje ve směru z centra končí v zastávce Dvorce, v úseku Levského - Dvorce jezdí náhradní autobusová doprava.

Zdroj: ČTK
Další zprávy