Hromadná nehoda uzavřela na čtyři hodiny silnici R7 ve směru na Chomutov

ČTK ČTK
Aktualizováno 20. 12. 2015 23:42
Na 15. kilometru ve směru na Slaný havarovalo kolem 19:00 šest osobních aut, tři muži utrpěli lehká zranění a jsou v nemocnici ve Slaném. Jeden měl zhmožděnou krční páteř, další tržnou ránu na čele a třetí popálenou ruku. Další nehoda dvou aut se stala na devátém kilometru. Řidička osobního auta narazila do služebního vozu policistů, kteří tam odkláněli dopravu. Jeden policista utrpěl vážné poranění hlavy a po připojení na umělou plicní ventilaci byl přepraven do pražské střešovické nemocnice. Řidička skončila se zhmožděním břicha a hrudníku v nemocnici v Motole. Záchranáři u ní měli podezření na vnitřní krvácení.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy