Dovolená v Americe, auto za 800 tisíc. Účetní podle policie zpronevěřila firmě tři miliony

ČTK ČTK
19. 9. 2016 10:58
Tři miliony korun zpronevěřila podle policie účetní firmě z Berounska. Peníze utratila například za auto a dovolenou. Kriminalisté ji obvinili ze zpronevěry, hrozí jí až osm let vězení, sdělila mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková. Sedmadvacetiletá žena si podle policistů vymýšlela dva a půl roku účetní případy, peníze pak použila pro sebe. "Pokladní knihu a účetnictví však měla v pořádku, a tak vedení firmy nepojalo žádné podezření, a to i s ohledem na skutečnost, že žena byla doposud bezúhonnou osobou," uvedla Pučelíková. Až letos v červnu začalo být podezřelé, že si žena koupila auto za 800 tisíc korun, mobil za 30 tisíc a chystala se na dovolenou v Americe.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při požáru budovy ve Štrasburku zahynulo pět lidí, sedm dalších je zraněných

Při požáru budovy ve Štrasburku na severovýchodě Francie zahynulo v noci na čtvrtek pět lidí a dalších sedm jich utrpělo zranění. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní hasiče.

Hasiči ve svém prohlášení uvedli, že "museli zachránit množství lidí, které odvedli do bezpečí". Obyvatele totiž ohrožoval mimo jiné silný kouř. Požár podle všeho vypukl na schodišti sedmipatrové budovy a nyní je již pod kontrolou, dodali hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy