Dálnici D10 u Mnichova Hradiště uzavřela nehoda, incident se obešel bez zranění

ČTK ČTK
Aktualizováno 29. 12. 2017 15:56
Dálnice D10 byla na 57. kilometru ve směru na Turnov nedaleko sjezdu na Mnichovo Hradiště zhruba 30 minut uzavřena kvůli nehodě dvou osobních aut. "Jeden člověk se podle původních informací lehce zranil, nehoda se ale nakonec obešla bez zranění a sanitka odjela prázdná," řekl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík. Policie dopravu odkláněla na 57. kilometru na Mnichovo Hradiště, zpět na dálnici se mohli řidiči vracet na 63. kilometru u Březiny.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 12 minutami

Prezidentská kancelář žádá přezkoumat odložení trestního oznámení na senátora Lásku pro křivé obvinění

Kancelář prezidenta republiky požádala pražské městské státní zastupitelství, aby přezkoumalo rozhodnutí policie odložit její trestní oznámení na senátora Václava Lásku (SEN 21) a zástupce organizace Rekonstrukce státu pro křivé obvinění. Trestní oznámení reagovalo na kauzu, ve které kancléř Vratislav Mynář čelil podezření, že se snažil s vědomím prezidenta Miloše Zemana ovlivnit soudce v kauzách důležitých pro Pražský hrad.

Policie v červnu uvedla, že v podání prezidentské kanceláře "nebyly uvedeny skutečnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin. "Podle právníka prezidentské kanceláře Marka Nespaly dospěli policisté k závěru, že si Láska a zástupci organizace nesprávně vyhodnotili informace a mýlili se v právním hodnocení Mynářova jednání.

"My jsme přesvědčení, že zejména u zkušeného bývalého vyšetřovatele pana Lásky tomu tak nebylo," uvedl právní zástupce prezidentské kanceláře. Podle něj senátor jednal "se zločinným úmyslem poškodit Mynáře v jeho pracovním prostředí."

Další zprávy