Dálnici D10 před Prahou na hodinu uzavřela nehoda kamionu

ČTK ČTK
Aktualizováno 8. 11. 2018 14:07
Dálnici D10 před Prahou dnes uzavřela na 5. kilometru ve směru na Prahu na zhruba hodinu nehoda kamionu. Nikdo se nezranil, havarovaný kamion zřejmě dostal smyk a částečně skončil mimo silnici. Mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel krátce po nehodě řekl, že dálnice bude po dobu jeho vyprošťování uzavřena.Po 12:30 byl provoz obnoven levým jízdním pruhem, před 14:00 se podařilo provoz obnovit bez omezení. Havárie se stala kolem 10:00 a kamion blokoval pravý jízdní pruh. Kvůli vyprošťování ale musel být na nezbytně dlouhou dobu uzavřen i zbytek jízdního pásu. Podle Gabriela kamion řídil polsky mluvící řidič, což komplikovalo domluvu se záchranáři.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy