Dálnici D10 na Mladoboleslavsku uzavřela nehoda tří vozidel. Jeden člověk je zraněný

ČTK ČTK
Aktualizováno 19. 6. 2018 11:38
Dálnici D10 uzavřela na 35. kilometru ve směru na Prahu na zhruba hodinu nehoda tří vozidel. Jeden člověk utrpěl středně těžké zranění. Řidiči místo havárie objížděli přes čerpací stanici, řekli mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel a záchranné služby Petra Effenbergerová. Provoz byl v místě události plně obnoven před 11:30. Nehoda se podle Gabriela stala na úrovni čerpací stanice, vjezd a výjezd z benzinky tak byl volný. "Na místě jsme pomohli s transportem pacientky do sanitního vozidla a zasypali jsme uniklé provozní kapaliny," řekl Gabriel.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 7 minutami

Hasiči zlikvidovali chov drůbeže ve Slepoticích, ve kterém se vyskytla ptačí chřipka

Hasiči ukončili likvidaci drůbeže z chovu ve Slepoticích, kde byla zjištěna ptačí chřipka. Po dekontaminaci vozidel a místa zásahu areál ve čtvrtek opustí. Zvířata usmrtili v halách naplněných oxidem uhličitým, poté byla převezena do asanačního podniku.

"K utrácení drůbeže bylo spotřebováno asi 25 tun oxidu uhličitého. Bylo odvezeno 14 souprav do asanačních ústavů o váze přibližně 400 tun, jak se předpokládalo," řekl ředitel Krajské veterinární správy v Pardubicích Josef Boháč.

V pěti halách chovala společnost Moras Moravany asi 7000 krůt a 130.000 brojlerů. Další dezinfekce a vyklizení podestýlky a dezinfekce hal bude pokračovat v pátek. Zajišťuje ji u soukromé firmy chovatel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy