Dálnici D10 na Mladoboleslavsku uzavřela nehoda tří vozidel. Jeden člověk je zraněný

ČTK ČTK
Aktualizováno 19. 6. 2018 11:38
Dálnici D10 uzavřela na 35. kilometru ve směru na Prahu na zhruba hodinu nehoda tří vozidel. Jeden člověk utrpěl středně těžké zranění. Řidiči místo havárie objížděli přes čerpací stanici, řekli mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel a záchranné služby Petra Effenbergerová. Provoz byl v místě události plně obnoven před 11:30. Nehoda se podle Gabriela stala na úrovni čerpací stanice, vjezd a výjezd z benzinky tak byl volný. "Na místě jsme pomohli s transportem pacientky do sanitního vozidla a zasypali jsme uniklé provozní kapaliny," řekl Gabriel.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 54 minutami

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň a blíží se k Bermudám. Ostrovy přijaly řadu opatření

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň z pěti a doprovází ho nyní vítr o rychlosti až 185 kilometrů za hodinu. Podle amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) se nachází asi 655 kilometrů západně od Bermud, které by měl podle současné předpovědi okrajově zasáhnout. Při pouze drobné změně současné trasy by však mohl na ostrovy udeřit přímo, informovala agentura AP.

Ministr Bermud pro národní bezpečnost sdělil agentuře Reuters, že se v poledne místního času (17:00 SELČ) na ostrovech uzavřou školy, vládní budovy a přestanou plout trajekty. O několik hodin později rovněž přestane jezdit hromadná doprava. Meteorologové očekávají až deset centimetrů srážek, prudký vítr a silné vlnobití. 

Na pobřeží Texaského zálivu mezitím udeřila tropická bouře Imelda, která má v příštích dnech na některých místech jihovýchodního Texasu a jihozápadní Louisiany přinést až 46 centimetrů srážek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy