Dálnici D1 na Benešovsku uzavřel požár nákladního auta, projedete jedním pruhem

ČTK Domácí ČTK, Domácí
Aktualizováno 2. 4. 2019 13:22
Dálnici D1 uzavřel na 66. kilometru ve směru na Prahu na úrovni Lokte asi na 30 minut požár nákladního vozidla. Středočeským hasičům pomáhali hasiči z Vysočiny, požár se rozšířil z vozu na trávu u vozovky, řekla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Provoz v místě byl po 13:00 obnoven jedním jízdním pruhem. Při požáru se nikdo nezranil, nákladní auto převáželo dřevěný náklad. Před místem požáru se vytvořila asi šestikilometrová kolona, která se nyní začíná rozjíždět. Policie dopravu odkláněla na 66. kilometru na Loket, zpět na dálnici se mohli řidiči vracet na 56. kilometru u Soutic.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ZZS Moravskolezského kraje
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy