Dálnice D7 je ve směru na Prahu kvůli nehodě osobního a nákladního auta neprůjezdná

ČTK ČTK
29. 11. 2017 7:39
Dálnice D7 je kvůli nehodě na čtvrtém kilometru ve směru na Prahu uzavřena. U Středokluk se střetly osobní a nákladní automobil, kolize si vyžádala zranění. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic a policejního mluvčího Zdeňka Chalupy. Nehoda se stala kolem 6:00. "Na místě zasahují složky integrovaného záchranného systému," řekl Chalupa. Bližší informace neměl.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Michaela Hasíková\Economia
 

Právě se děje

před 46 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy