Cyklistu srazil na Nymbursku vlak, na místě zemřel. Trať je uzavřena

ČTK ČTK
15. 9. 2015 21:18
Srážka osobního vlaku s cyklistou uzavřela v úterý večer železniční trať z Nymburka na Sadskou. Muž svým zraněním na místě podlehl. "Podle předběžných informací to vypadá, že cyklista nerespektoval signalizaci. Pokusy záchranářů o jeho resuscitaci už nebyly úspěšné," uvedla mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. Výluka potrvá podle webu Českých drah zhruba do 23:00, zavedena je náhradní autobusová doprava.
Vlak srazil cyklistu. Ilustrační foto.
Vlak srazil cyklistu. Ilustrační foto. | Foto: Drážní inspekce
 

Právě se děje

před 32 minutami

Hlídky zachránily 84 migrantů v Lamanšském průlivu

Hlídky vojenského námořnictva a francouzského četnictva zachránily v sobotu u pobřeží severní Francie 84 migrantů, kteří se na palubě čtyř plavidel pokoušeli překonat Lamanšský průliv a doplout do Británie. Ve dvou případech byly mezi trosečníky i ženy a děti.

Aktualizováno před 1 hodinou

AfD připravuje v Drážďanech volební program, v ulicích jsou demonstranti

Německo, ale normální. S takovým sloganem vstupuje Alternativa pro Německo do kampaně před zářijovými parlamentními volbami. 600 delegátů na víkendovém sjezdu v Drážďanech připravuje volební program. Původně měli vybrat i volební lídry, nakonec o nich ale budou hlasovat místo delegátů členové. 

Od rána se v saské metropoli konají proti AfD demonstrace, žádné střety s policií a ani násilnosti zatím hlášeny nejsou. 

Strana se kromě vnitřních třenic potýká s úbytkem příznivců na západě Německa. V březnových zemských volbách v Porýní-Falci a Bádensku-Württembersku strana přišla o třetinu voličů. Na východě Německa, konkrétně v Sasku, Sasku-Anhaltsku a Durynsku, zůstává AfD stále silná, dokonce se jí daří nové příznivce získávat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy