Auto vjelo na rovině do protisměru. Srazilo se s Liazem

Michal Kalina
27. 10. 2010 11:54
Těžce zraněného řidiče musel transportovat vrtulník do nemocnice
Muže museli z jeho vozu vyprostit záchranáři.
Muže museli z jeho vozu vyprostit záchranáři. | Foto: Policie ČR

Mnichovo Hradiště - Vrtulník záchranářů musel ráno vzlétnout kvůli nehodě u Mnichova Hradiště. Volkswagen se tam čelně srazil s nákladním autem.

Řidič osobního auta jel ve směru od Kláštera nad Jizerou, ale z neznámého důvodu vjel na rovném úseku do protisměru.

Podle mluvčího mladoboleslavské policie Ladislava Mareše se řidič liazky snažil střetu zabránit, vyjel až za krajnici a intenzivně brzdil. Střetu už ale nedokázal zabránit.

Těžce zraněného řidiče museli z volkswagenu vystříhat hasiči.

 

Právě se děje

před 47 minutami

Lídři EU se shodli na prodloužení sankcí vůči Rusku

Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie se dnes jednomyslně shodli na půlročním prodloužení hospodářských sankcí vůči Rusku. Oznámil to mluvčí předsedy Evropské rady Barend Leyts. Podle unijních lídrů Moskva stále nedodržuje mírové dohody z Minsku, které se týkají východu Ukrajiny ovládaného od roku 2014 separatisty a jejichž naplnění je podmínkou pro zrušení postihů.

Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron informovali své kolegy o výsledcích pondělní pařížské vrcholné schůzky. Takzvaná normandská čtyřka tvořená ještě ruským prezidentem Vladimirem Putinem a jeho ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským se v Paříži nedokázala shodnout na ukončení konfliktu na východě Ukrajiny. V oblasti Donbasu za více než pět let bojů mezi vojsky prozápadní vlády v Kyjevě a separatisty podporovanými Kremlem zemřelo na 13 000 lidí.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Pražští zastupitelé schválili rozpočet, opozice ho kritizovala

Praha bude příští rok hospodařit s příjmy 60,7 miliardy a výdaji 81,6 miliardy korun. Rozdíl město dorovná například z peněz, které získá od státu. Na investice je vyčleněno 16,8 miliardy, což je o něco méně než pro letošní rok. Proti loňsku vzrostou o asi 5,5 miliardy korun běžné výdaje na 64,8 miliardy. Rozpočet dnes po mnohahodinové diskusi schválili pražští zastupitelé. Rozpočet kritizovala opozice, které vadí mimo jiné výše běžných výdajů.

Na konci loňského roku schválili zastupitelé na letošek rozpočet s příjmy 59,175 miliardy a výdaji 77,569 miliardy Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy