Při požáru u Žlutic shořel kombajn, škoda je čtyři miliony korun

ČTK ČTK
9. 8. 2017 8:30
Úterní požár u Protivce nedaleko Žlutic na Karlovarsku způsobil škodu za čtyři miliony korun. Oheň zničil kombajn a jednoho člověka zranil. Hasiči o tom informovali na svých webových stránkách. Požár pole se v úterý odpoledne rozšířil i do blízkého lesa. Lehce popálenou osobu ošetřila zdravotnická záchranná služba. Na likvidaci požáru se podílelo sedm jednotek hasičů, řekl mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal.
Oheň zničil kombajn a jednoho člověka zranil.
Oheň zničil kombajn a jednoho člověka zranil. | Foto: HZS Karlovarského kraje
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Uzdravený Harden pomohl v NBA Brooklynu k výhře nad San Antoniem

Basketbalista James Harden se po dlouhé pauze vítězně vrátil do sestavy Brooklynu. K výhře 128:116 nad San Antoniem pomohl 18 body, sedmi doskoky a 11 asistencemi.

Harden kvůli zranění vynechal osmnáct zápasů a proti Nets začal jako náhradník, což se mu v NBA stalo poprvé od roku 2012. Na palubovce strávil necelých 26 minut. Nejlepším střelcem Brooklynu byl Landry Shamet, který trefil pět trojek a nasbíral 21 bodů.

Brooklyn nakonec dokráčel k pohodlné výhře, přičemž spolehnout se mohl hlavně na úspěšnost střelby. Téměř 61 procent z pole a 43 procent za tři body.

Nets táhlo osm dvouciferných střelců a v průběhu zápasu měli náskok až 19 bodů. S Hardenem, jenž vynechal 20 z posledních 21 utkání, dosáhli bilance 28-7 a na první Philadelphii ztrácí na východě jen 1,5 zápasu. "Jsme rádi, že je zpět. Dnes jsme ho taky řádně přivítali," těšilo Shameta.

Další zprávy