Při nehodě auta a autobusu u Slaného se zranili dva lidé

ČTK ČTK
Aktualizováno 16. 5. 2017 21:19
Při nehodě auta a linkového autobusu u Slaného na Kladensku se v úterý odpoledne lehce zranili dva lidé, řidič autobusu a jeden cestující. Nehoda se stala na křižovatce dálnice D7 a silnice mezi Slaným a Smečnem. Na místě byla komplikovaná dopravní situace, dopravu řídili policisté. V autobuse cestovalo osm lidí, v osobním vozu tři lidé. "Nehoda se stala v nízké rychlosti, vozidla po nehodě zůstala na kolech, nikdo uvnitř nebyl zaklíněný," uvedl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel. Osm lidí hasiči rozvezli evakuačním autobusem ze Slaného. Vozidla se srazila kolem 16:30, odstraňování nehody trvalo zhruba dvě hodiny. "Veškeré příčiny a okolnosti nehody jsou v šetření," uvedla Johnová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 54 minutami

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň a blíží se k Bermudám. Ostrovy přijaly řadu opatření

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň z pěti a doprovází ho nyní vítr o rychlosti až 185 kilometrů za hodinu. Podle amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) se nachází asi 655 kilometrů západně od Bermud, které by měl podle současné předpovědi okrajově zasáhnout. Při pouze drobné změně současné trasy by však mohl na ostrovy udeřit přímo, informovala agentura AP.

Ministr Bermud pro národní bezpečnost sdělil agentuře Reuters, že se v poledne místního času (17:00 SELČ) na ostrovech uzavřou školy, vládní budovy a přestanou plout trajekty. O několik hodin později rovněž přestane jezdit hromadná doprava. Meteorologové očekávají až deset centimetrů srážek, prudký vítr a silné vlnobití. 

Na pobřeží Texaského zálivu mezitím udeřila tropická bouře Imelda, která má v příštích dnech na některých místech jihovýchodního Texasu a jihozápadní Louisiany přinést až 46 centimetrů srážek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy