Při nehodě auta a autobusu u Slaného se zranili dva lidé

ČTK ČTK
Aktualizováno 16. 5. 2017 21:19
Při nehodě auta a linkového autobusu u Slaného na Kladensku se v úterý odpoledne lehce zranili dva lidé, řidič autobusu a jeden cestující. Nehoda se stala na křižovatce dálnice D7 a silnice mezi Slaným a Smečnem. Na místě byla komplikovaná dopravní situace, dopravu řídili policisté. V autobuse cestovalo osm lidí, v osobním vozu tři lidé. "Nehoda se stala v nízké rychlosti, vozidla po nehodě zůstala na kolech, nikdo uvnitř nebyl zaklíněný," uvedl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel. Osm lidí hasiči rozvezli evakuačním autobusem ze Slaného. Vozidla se srazila kolem 16:30, odstraňování nehody trvalo zhruba dvě hodiny. "Veškeré příčiny a okolnosti nehody jsou v šetření," uvedla Johnová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

Aktualizováno před 30 minutami

Prezident Miloš Zeman jmenoval Pavla Šámala soudcem Ústavního soudu. Ten je tak po víc než roce kompletní

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek na Pražském hradě jmenoval dosavadního předsedu Nejvyššího soudu Pavla Šámala soudcem Ústavního soudu  Soud je tak kompletní po více než roce, jednoho soudce postrádal od rezignace Jana Musila ze zdravotních důvodů k loňskému 31. lednu. Senát vyslovil souhlas se jmenováním experta na ústavní právo Šámala koncem ledna.

Po dnešním přesunu Šámala mezi ústavní soudce povede Nejvyšší soud do jmenování nového předsedy jeho místopředseda Roman Fiala, sdělil mluvčí soudu Petr Tomíček. Hrad zatím neupřesnil, kdy Zeman nového předsedu vybere. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy