reklama
 
 

Zloději ukradli luxusní boty a kožichy za miliony, policie žádá o pomoc

Aktualizováno 27. 12. 2015 14:32
Kožichy, kabelky a módní obuv za několik milionů korun si odnesli z pražského obchodu s luxusním zbožím, který je v centru města, neznámí zloději. Vloupali se do něj v sobotu okolo 04:00. Policisté již zadrželi dva srbsky hovořící muže, kteří se údajně na loupeži prokazatelně podíleli, ti s nimi ale nespolupracují.

Praha - Zloději si v sobotu brzo ráno odnesli z ochodu v centru Prahy, který prodává luxusní zboží, kabelky, módní obuv a kožichy za několik milionů korun.

Ke krádeži došlo kolem 4:00. Jaký obchod byl v té době vyloupen, policie neuvedla. Potvrdila ale, že v sobotu po poledni zatkli policisté dva srbsky hovořící muže, kteří se údajně na loupeži prokazatelně podíleli. Ti s nimi ale nespolupracují a odmítají ke krádeži cokoliv říct.

Pražská policie tak žádá o pomoc. Na svém webu zveřejnila fotografie zadržených mužů a uvedla také, že u nich našla magnetickou kartu, která by mohla být určitým vodítkem, především pak její výrobní číslo.

"S největší pravděpodobností slouží jako klíč od hotelového či hostelového pokoje, nebo pokoje některého z menších penzionů," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Podle něj je v případu ještě řada věcí nejasná, a proto policisté žádají lidi, kteří by muže poznali nebo měli informace o loupeži v centru Prahy, aby se jim ozvali na linku 158. "Prosíme, aby se kriminalistům přihlásil každý, kdo muže na fotografiích poznává a ví, jak a kde trávili tito zadržení pobyt v hlavním městě," doplnil Hulan.

autor: Radek Nohl | 27. 12. 2015 13:11

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Praha

  reklama
  reklama
  reklama